İPLİK NUMARA KARŞILAŞTIRMA ARACI

İLETİŞİM FORMU

LABORATUVARLARIMIZ

 

Uluslararası standart ve son model test cihazları kullanılarak iplik üretim süreçlerinin kontrolü sağlanmaktadır. Yüksek ürün güvenliği ve sürekliliği prensibiyle oluşturulmuş kontrol planlarıyla alımı yapılan ana hammadde ve yardımcı kimyasal maddelerin spektlerine uygunluğu kontrol altına alınmıştır. Kullanılan test cihazlarının günümüz iplik teknolojilerine uygun özelliklerde sertifika ve kalibrasyonları program dahilinde izlenmekte, doğrulanmakta ve güncellenmektedir.

 

 

Renk laboratuarlarımızda bobin ve eriyikten boyalı iplik renk çalışmalarımız ile müşterilerimize  hızlı ve doğru renk servisi verirken, günümüz trendlerine uygun renk katalogları hazırlanmaktadır. Laboratuarlarımızda bulunan hassas spektral analiz, iplik çekim ve haslık cihazların yanı sıra eğitimli, yetişmiş  eleman ve koloristlerimiz en uygun reçetelerin uygulanmasını sağlamaktadır.

Özel test cihazları ile  kumaş hata analizleri,  yeni ürünler için kumaş ve iplik performans testleri  yapılmakta olup sonuçlar dünya normlarına uygun olarak müşterilerimizle paylaşılmaktadır.